NAUJASIS „CITROËN C3“

Itin spalvingas naujasis „Citroën C3“ savo išvaizda neprimena jokio kito automobilio savo rinkos segmente. Jis itin išsiskiria savo galimybėmis jį pritaikyti individualiems poreikiams ir skoniui: iki 97 kėbulo elementų kombinacijų, 3 stogo apdailos variantai, 3 salono stiliai ir naujo dizaino ratlankiai.


Naujasis „Citroën C3“ buvo sukurtas tam, kad kiekvienos kelionės metu visi galėtų jaustis puikiai. Itin patogios naujosios sėdynės „Citroën Advanced Comfort“ dar labiau sustiprina gerą savijautą kelionės metu.


Naujajame „Citroën C3“ sumontuotos 12 pagalbos vairuotojui sistemų. Pastarosios, kasdien suteikiančios pasitikėjimo ir saugumo jausmą, palengvina manevrus, padeda vairuoti ir vaidina avarijų prevencijos vaidmenį.  

VĖLIAUSIOS KARTOS VARIKLIAI

Naujajame „Citroën C3“ sumontuoti galingi ir efektyvūs naujausios kartos varikliai, atitinkantys „Euro 6“ išmetamųjų teršalų standartą:

. Benzininis 3 cilindrų „PureTech 83“ („PureTech 83 S&S BVM5“) ir „110“ („PureTech 110 S&S BVM6“). Dyzelinis „BlueHDi 100“ („BlueHdi 100 S&S BVM“).

AUTOMATINĖ PAVARŲ DĖŽĖ „EAT6“

Didesnį patogumą ir daugiau ramybės už vairo suteikia naujojo „Citroën C3“ automatinė pavarų dėžė „EAT6“ („PureTech 110 S&S EAT6“).

 

DIZAINAS

RYŽTINGA IŠVAIZDA

Naujojo „Citroën C3“ charakteris ir išvaizda atrodo dinamiškaiu ir suteikia automobiliui natūralų galios pojūtį. Jo raumeningos formos, kurias pabrėžia nauji grafiniai elementai, yra įkvėptos padidinto pravažumo transporto priemonių žibintų.

IKI 97 IŠORINIŲ PRIEDŲ KOMBINACIJŲ

Jau jums pažįstami atspalviai („Noir Perla Nera“, „Gris Acier“, „Gris Platinium“, „Sable“ et „Blanc Banquise“) buvo papildyti dviem naujais šviesiais atspalviais „Rouge Elixir“ ir „Spring Blue“ .

 

4 SPALVŲ PAKETAI

„Pack Color“ – tai spalvotų elementų rinkinys. Jame yra rūko žibintų įdėklai ir „Airbump®“ apvadai. Naujajame „Citroën C3“ paketas „Pack Color“ siūlomas „Émeraude Anodisé“ atspalvio, papildančio tradicinius „Noir“, „Blanc“ ir „Rouge“ atspalvius.

4 STOGO ATSPALVIAI

Naujasis „Citroën C3“ siūlomas naujo madingo atspalvio „Bleu Émeraude“ (papildomai prie „Blanc Opale“, „Noir Onyx“ ir „Rouge Aden“). Stogo atspalviai yra suderinti su galinio vaizdo veidrodėlių ir galinio šoninio lango lipduko atspalviu.

 

DAUGIAU LAISVĖS INDIVIDUALIZUOTI

3 STOGO APDAILOS VARIANTAI

„Rouge“, „Émeraude“ arba „Techwood“. Individualizuokite savo naujojo „Citroën C3“ stogą pasirinkdami vieną iš 3 siūlomų grafinių variantų.

STANDARTINIS STILIUS

Be standartinio paprasto stiliaus naujasis „Citroën C3“ prieinamas su dar dviem naujais pasirinktiniais salono stiliais, į kuriuos įeina sėdynių apmušalai ir spalvotų elementų rinkinys.

STILIUS „ÉMERAUDE“

Stilius „Émeraude“ – kontrastingas, pasižymintis dinamika tarp dominuojančios tamsios spalvos ir ryškių spalvų detalių, suteikiančių dinamiškesnį pojūtį.

STILIUS „TECHWOOD“

Stilius „Techwood“ – tai skandinaviškas stilius, pasižymintis išsiskiriančiomis medžiagomis ir subtiliu prisilietimu.

 

CITROËN ADVANCED COMFORT®

NAUJOSIOS SĖDYNĖS „CITROËN ADVANCED COMFORT“

Siekiant užtikrinti beprecedentį bendrą komfortą, naujasis „Citroën C3“ buvo suprojektuotas remiantis „Citroën Advanced Comfort®“ programos principais. Praktiškai gyventi tinkanti vieta, kurioje telpa iki 5 asmenų – sulig kiekvienu naujojo „Citroën C3“ salono evoliucijos puslapiu savijauta salone tampa vis geresnė. 

Naujajame „Citroën C3“ sumontuotos „Advanced Comfort“ sėdynės – 100 proc. „Citroën“ išradimas. Šios erdvios sėdynės pasižymi didesniu komfortu, pastebimu tiek plika akimi – dėl paminkštinimo su grafiniais elementais, tiek juntamu sėdint – dėl juosmens atramos. 

 

300 L TALPOS BAGAŽINĖ

Naujajame „Citroën C3“ yra erdvi 300 l talpos bagažinė. Jokių kompromisų dėl bagažo!

DAUG DAIKTADĖŽIŲ

Su naujuoju „Citroën C3“ lengva gyventi kasdien. Centrinėje daiktadėžėje leidžia atlaisvinti daug vietos transporto priemonės priekyje. Joje taip pat yra erdvi daiktadėžė (6,25 l). Priekinėse naujojo „Citroën C3“ durelėse taip pat yra erdvios pasidėjimo dėžės.

 

INTERNETO TECHNOLOGIJOS

 

CONNECTEDCAM CITROËN®

Naujajame „Citroën C3“ integruota vaizdo kamera „ConnectedCAM Citroën®“. Šioje „Full HD“ vaizdo kameroje yra 16 Gb vidinė atmintinė ir GPS funkcija. 

„ConnectedCAM Citroën®“ įrašo vaizdą, kurį vairuotojas mato priešais automobilį. Toks vaizdo įrašas gali būti naudojamas kaip įrodymas įvykus avarijai. 

Nemokama programa „ConnectedCAM Citroën“ su geografinės padėties  nustatymo funkcija, siunčianti jūsų GPS koordinates kiekvieno sustojimo metu. Tai puiki funkcija, leidžianti iškart sužinoti, kur yra jūsų naujasisis „Citroën C3“.

 

12 PAGALBOS VAIRUOTOJUI SISTEMŲ

PAJUDĖJIMAS IŠ VIETOS, AUTOMOBILIO STATYMAS

Įkvėptas klientų ir jų kaip automobilistų gyvenimo būdo, Naujasis „Citroën C3“ palengvina jų kasdienį gyvenimą naudojant įvairią įrangą, užtikrinančią komfortą ir saugą. 

 • PRIEKINĖ STATYMO PAGALBINĖ SISTEMA: Šią sistemą, skirtą palengvinti vairavimą mieste, sudaro 6 pagalbinės sistemos jutikliai, sumontuoti automobilio priekyje, kurie perduodami duomenis apie kliūtį ima skleisti garsinį signalą.
 • PAJUDĖJIMO Į ĮKALNĘ SISTEMA: Ši pagalbinė sistema palengvina pradėjimą važiuoti į įkalnę. Ji neleidžia automobiliui pajudėti atgal, kai pradedant važiuoti į įkalnę atleidžiamas stabdžio pedalas, ir ji veikia ant įkalnių, statesnių kaip 3 %, taip stabilizuodama automobilį 2 sekundėms.
 • GALINIO VAIZDO KAMERA: Įjungus atbulinės eigos pavarą, ši vaizdo kamera perduoda į pagrindinį ekraną vaizdą už automobilio. Šis vaizdas yra papildytas spalvotais žymekliais, kurių parametrai priklauso nuo to, kaip arti yra galima kliūtis. Tikrąja to žodžio prasme platesnis matymo kampas palengvina visus manevrus.
 • UŽVEDIMAS NAUDOJANT LAISVŲ RANKŲ FUNKCIJĄ: Ši sistema leidžia užrakinti (atrakinti) ir užvesti automobilį neišimant raktelių iš jūsų kišenės. Automobilis atpažįsta besiartinantį vairuotoją.

VAIRUOTOJO PERSPĖJIMO SISTEMOS

Įkvėptas klientų ir jų kaip automobilistų gyvenimo būdo, Naujasis „Citroën C3“ palengvina jų kasdienį gyvenimą naudojant įvairią įrangą, užtikrinančią komfortą ir saugą. 

 • AKLOSIOS ZONOS STEBĖJIMO SISTEMOS: Ši sistema informuoja apie aklosiose zonose esančias transporto priemones rodydama piktogramą galinio vaizdo veidrodėliuose. Ši funkcija, veikianti tuo pačiu principu kaip ir atbulinės eigos radarai, yra labai reikšminga saugos priemonė, pavyzdžiui, važiuojant mieste.
 • ĮSPĖJIMAS APIE VAIRUOTOJO BUDRUMO STYGIŲ: Ši sistema įvertina vairuotojo budrumą, stebėdama važiavimo trajektorijos nukrypimus kelio juostų ženklinimo elementų atžvilgiu. Ši funkcija itin tinka važiuojant greitkeliuose didesniu kaip 65 km/h greičiu.
 • ĮSPĖJIMAS APIE LINIJOS KIRTIMĄ: Ši sistema leidžia kovoti su sumažėjusiu budrumu arba paprasčiausiai momentiniu dėmesio praradimu prie vairo važiuojant didesniu kaip 60 km/h greičiu. Kai automobilis kerta baltą juostą neįjungus posūkio signalo, sistemos kompiuteris suaktyvina įspėjamąjį signalą. Tada vairuotojas perspėjamas garsiniais ir vaizdiniais signalais.
 • ĮSPĖJIMAS APIE DARYTINĄ KAVOS PERTRAUKĖLĘ: Ši sistema perspėja vairuotoja, kuomet yra metas padaryti pertrauką, po dviejų valandų važiavimo, kai važiuojama didesniu kaip 65 km/h greičiu.

 

STABDŽIAI, ŠVIESOS

Įkvėptas klientų ir jų kaip automobilistų gyvenimo būdo, Naujasis „Citroën C3“ palengvina jų kasdienį gyvenimą naudojant įvairią įrangą, užtikrinančią komfortą ir saugą. 

 • PASTOVAUS GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA SU RIBOTUVU ATSIŽVELGIANT Į GREIČIO RIBOJIMUS KELYJE: Kelio ženklų atpažinimo ir greičio rekomendavimo funkcija siūlo pasirinkti automatiškai nustatytą greitį kaip naują pastovaus greičio palaikymo sistemos nustatymą.
 • GREIČIO RIBOJIMO ŽENKLŲ ATPAŽINIMAS IR GREIČIO REKOMENDAVIMAS: Sistema atpažįsta greičio ribojimo ženklus ir teikia šią informaciją vairuotojui. Šį greitį galima įrašyti kaip naują pastovaus greičio palaikymo sistemos ribotuvo nustatymą. Ši funkcija veikia visame pavarų diapazone. Ši sistema taip pat aptinka greičio ribojimo zonų pabaigą.
 • AKTYVŪS AVARINIAI SAUGOS STABDŽIAI: Ši sistema sumažina nedidelių fizinių kontaktų su kliūtimis riziką. Ji veikia važiuojant didesniu kaip 5 km/h greičiu nejudančių, judančių objektų ir pėsčiųjų atžvilgiu. Jei vairuotojas nereaguoja į šį perspėjimą apie gresiantį susidūrimą, sistema automatiškai pradeda stabdyti transporto priemonę.
 • AUTOMATINIS ILGŲJŲ ŠVIESŲ PERJUNGIMAS: Ši funkcija pasirūpina ilgųjų šviesų ir trumpųjų šviesų perjungimu, priklausomai nuo eismo, kai akiratyje nustatomos 2 transporto priemonės.
Darbalaukio versija