PRIVATUMO SĄLYGOS IR SLAPUKŲ NAUDOJIMAS

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu. Privatumo sąlygos ir slapukų naudojimas (cookies)

100% elektrinis. Išdidžiai europietiškas

Pirmaujantis klasėje komfortas

Aukščiausias „Citroën“ komfortas miesto automobilyje su „Advanced Comfort®“ sėdynėmis ir „Progressive Hydraulic Cushions“ pakaba.

Įelektrintas

Galintis nuvažiuoti 320 km atstumą (pagal WLTP) ir pasižymintis greitu baterijos įkrovimu nuo 20 % iki 80 % per 26 minučių, „ë-C3“ yra idealus automobilis kasdienėms kelionėms.

Pilnai įrengtas

„ë-C3“ turi pažangiausią informacijos ir pramogų, ryšio ir saugos įrangą, kuri palengvins Jūsų keliones.

100% ELEKTRINIS IR IŠDIDŽIAI EUROPIETIŠKAS

Aukščiausias komfortas savo klasėje

Pirmą kartą miesto automobilių segmente „ë-C3“ turi „Progressive Hydraulic Cushions“ pakabą, užtikrinančią sklandų važiavimą be vibracijų. Taip pat Jus sužavės jo patogumas, kurį padeda sukurti „Citroën Advanced Comfort®“ sėdynių minkštumas ir atramos. Ir visa tai – mėgaujantis tyliu ir be taršos važiavimu.

Įelektrintas

Naujasis „ë-C3“ sukurtas naudojant pažangią ir veiksmingą pasaulinę platformą su europietiška kilme. Jo 44 kWh baterija užtikrina iki 320 km nuvažiuojamą atstumą (pagal WLTP), o nuo 20 % iki 80 % baterija įkraunama vos per 26 minučių. Naujasis „ë-C3“ puikiai tinka visoms kasdienėms kelionėms ir laisvalaikio pramogoms. Naudokitės internetinėmis paslaugomis, pasiekiamomis per „MyCitroën“ programėlę. Atraskite „Citroën e-Routes“ programėlę – tai efektyvi priemonė, skirta planuoti maršrutus, lengvai stebėti baterijos įkrovimo lygį ir realiu laiku matyti įkrovimo stotelių tinklo informaciją.

Pilnai įrengtas

„ë-C3“ automobilyje rasite informacijos ir pramogų įrangą, pasiekiamą naudojantis centriniu 10,25 colio jutikliniu ekranu, taip pat belaidę „Wifi“ funkciją, leidžiančią prijungti išmanųjį telefoną prie „Apple Carplay“ ir „Android Auto“. Ant naujo dizaino vairo taip pat yra daugybė valdiklių.


Garantija: 5 metų be ridos apribojimo

Darbalaukio versija