NAUJASIS "BERLINGO VAN": UNIVERSALUS IR KOMFORTIŠKAS

Ikoniškasis „Citroën Berlingo“ pradėtas gaminti 1996 metais ir nuo tada jau išleista 1,5 milijono modelių. Trečioji jo karta pavadinta „Citroën Berlingo Van“. Ji turi daug naujų sprendimų ir nustato naujus stiliaus, įrangos bei praktiškumo standartus. Idealus partneris visiems profesionalams.

 

CITROËN – VERSLO PARTNERIS JAU 100 METŲ

„Citroën“ furgonų istorija prasideda XX amžiuje. „Berlingo“ ištakos prasidėjo 1928 metais su C4 furgonu. 1950 metais buvo pristatytas garsusis 2CV – furgono versija, dėl kurios modelis tapo tikra ikona. 1978 metais „2CV Fourgonnette“ modelį pakeitė „Acadiane“. Tikrasis proveržis įvyko 1980-aisiais, kai pasirodė naujas modelis. „Citroën C15“ per 22 metus sulaukė 1,18 mln. pardavimų.

Kita dvidešimtojo amžiaus pabaigos revoliucija – „Berlingo“! Pirmoji modelio karta pasirodė 1996 metų liepą ir lengvųjų komercinių automobilių segmente susitelkė ties dizainu ir komfortu. Tarp „Berlingo“ inovacijų – išskirtinis siluetas ir integruotas krovinių skyrius. Vėliau jo pavadinimas tapo šio segmento sinonimu.

 

SUSIKOMPLEKTUOKITESPECIALŪS PASIŪLYMAI


DIZAINAS

Naujasis „Citroën Berlingo Van“ yra tvirtas ir ištvermingas bei pasižymi energingu stiliumi ir švelniomis linijomis. Jo priekis atspindi gamintojo identitetą, kurį jis dalijasi su „Citroën Jumpy“: status ir trumpas variklio dangtis su dideliais žibintais. Žiūrint iš šono išryškėja švelnios linijos ir išraiškingi sparnai. Taip pat atsispindi interjero erdvumas ir praktiškumas.

 

IŠŠŪKIUI PARUOŠTA ERDVĖ

SUSIKOMPLEKTUOKITE 

JIS GALI VISKĄ, VISAI KAIP IR JŪS!

„New Citroën Berlingo Van“ kaip tikras kasdieniškas partneris patenkina kiekvieno profesionalo poreikius. Jis pasiruošęs ir pritaikytas bet kokiam scenarijui: turi skirtingo dydžio kabinas ir įrangą. Dabar jis pasiruošęs dirbti dar sunkiau, nes turi dvi naujas komercines versijas.

Jei jums reikalingas modelis, su kuriuo galima vežti įrangą ir žmones įvairiais keliais:

„Extenso ®“ kabina: 3 sėdynės priekyje, mobilus biuras ir daugiau praktiškumo vežant ilgus krovinius.

Sukibimo kontrolė „Grip Control“ su leidimosi nuokalne asistentu, 30 mm didesnė prošvaisa, dideli 690 mm ratai su kibiomis M+S padangomis

Galima vežti iki 1 000 kg krovinio, ryškesnis LED apšvietimas, viduryje sumontuoti tvirtinimo žiedai.

Jei jums reikia modelio, skirto ilgoms kelionėms ir pristatymams miestuose:

Patogus vairavimas: sėdynės su su reguliuojamu atlošu.

Geresnė garso izoliacija ramesniam važiavimui

Patogūs vairuotojo asistentai įskaitant „Surround Rear Vision“ sistemą.

8 colių spalvotas jutiklinis Ekranas su Citroën Connect Nav“ navigacija ir DAB radiju

Šioje versijoje rasite viską, ko reikia patogiam ir praktiškam kasdieniniam naudojimui.

 


EXTENSO ® CAB KABINA: 3 SĖDYNĖS IR MODULIŠKUMAS

„Extenso® Cab“ kabina yra tobulai universali. Joje gali tilpti 3 keleiviai arba papildomi kroviniai. Norint padidinti erdvę ilgiems kroviniams, keleivio sėdynė nusilenkia ir taip krovinių skyrius tampa 3 metrais ilgesnis L1 versijoje ir 3,4 m ilgesnis L2 versijoje.

1. „Extenso® Cab“ kabinoje su dviviete sėdyne gali važiuoti 3 žmonės.
2. Susilankstanti centrinė sėdynė gali virsti stalu ir atstoti mobilų biurą. Taip pat po sėdyne yra rakinama dėtuvė.
3. Pakeliama šoninė sėdynė leidžia pasinaudoti papildoma erdve ir vežti net trapiausius daiktus. Taip vietos padaugėja nuo 3,3 iki 3,8 m3 M versijoje ir nuo 3,9 iki 4,4 m3 XL versijoje.

 

SUKURTAS VISOMS PASKIRTIMS

Kad pakrovimas ir iškrovimas būtų lengvesnis, nesvarbu, kur tai darote, naujasis „Citroën Berlingo Van“ turi:

  • Vienerias arba dvejas slankiojančias šonines duris, kurios leidžia krovinius įdėti per 675 mm pločio ir 1072 mm aukščio angą
  • 40/60 santykiu padalintas duris, kurios gali atsidaryti 180 laipsnių kampu
  • Optimalus plotis tarp galinių ratų arkų.

Naujasis „Citroën Berlingo Van“ gali pasiūlyti 4,4 m3 erdvės kroviniui, o maksimalus pakrovimas svyruoja nuo 650 iki 1 000 kilogramų. Tam tikrose versijose yra perkrovos indikatorius, kuris praneša, kai krovinys yra per sunkus.

„Loading Pack“ paketas palengvina kasdienybę su ryškesniu LED apšvietimu, 4 papildomais krovinio tvirtinimais ir 12V elektros lizdu.

 


PATOGUMAS SALONE

Naujasis „Citroën Berlingo Van“ apsaugo jus nuo aplinkos visomis sąlygomis. Dėl savo aukštos vairavimo pozicijos, pakabos ir garso izoliacijos jis suteikia optimalų vairavimo komfortą. Automobilio sėdynės prisitaiko prie visų dydžių: reguliuojamas aukštis, nugaros palaikymas bei porankis. Papildomos įrangos sąraše yra šildomos sėdynės.

Kasdien galėsite džiaugtis berakte įlipimo ir užvedimo sistema, elektriniu rankiniu stabdžiu ir spalvotu projektuojamu ekranu. Tai tik dalis iš visų 20 vairuotojo pagalbos sistemų.

Naujojo „Citroën Berlingo Van“ kabina sukurta taip, kad galėtų tapti mobiliu biuru bei leistų jums dirbti keliaujant.

Savo nešiojamąjį kompiuterį galite įjungti į 220V elektros lizdą ir jį padėti į viršuje esančią „TopBox“ dėtuvę. Praktiškumo suteiks bevielė išmaniojo įkrovimo vieta. Taip pat yra du USB ir du 12V įkrovimo lizdai.

„Extenso® Cab“ kabinoje galite dirbti patogiai, nes vidurinė sėdynė nusilenkia ir atstoja rašomąjį stalą.

 

SUSIPAŽINKITE SU NAUJUOJU BERLINGO CREW VAN NUODUGNIAU: 5 VIETOS

Erdvi modulinė kabina sukurta darbui su komanda.

L2 versijoje antroji sėdynių eilė suteikia išskirtinį komfortą ir daugiausiai vietos kojoms savo klasėje.

Dėl savo universalumo jis leidžia vežti ilgus krovinius, kai nulenkiama antros eilės ir priekinė keleivio sėdynės.

Siekiant padidinti krovinių erdvę, galima nulenkti antrąją sėdynių eilę ir pastumti apsaugines groteles. Jei reikia dar daugiau vietos ir ilgio, galima kartu su priekine keleivio sėdyne nulenkti ir antrąją sėdynių eilę.

 

DAUGYBĖ VIETOS JŪSŲ PATOGUMUI

Praktiškumas. Šis žodis skambėjo dažniausiai kuriant naująjį „Citroën Berlingo Van“. Jame daug erdvės ir gudrių daiktų laikymo sprendimų, kurie leis patogiai pasidėti nuo mažiausio iki didžiausio daikto. Salone įrengtose dėtuvėse tilps net 113 litrų daiktų: dėtuvė tarp vairuotojo ir keleivio sėdynių, „TopBox“ dėtuvė, žemai įrengtos dėtuvės, virš galvos esanti dėtuvė, dideli puodelių laikikliai ir dėtuvės duryse.

SUSIKOMPLEKTUOKITE 

 


ĮRANGA IR PRAKTIŠKOS TECHNOLOGIJOS

Naujasis „Citroën Berlingo Van“ gali pasigirti naudingomis technologijomis, kurios palengvins kasdienybę. Automobilis yra funkcionalus ir praktiškas, todėl užtikrins saugesnį ir ramesnį vairavimą. Savo segmente jis gali pasigirti:

  • 4 jungiamumo technologijomis, įskaitant „Citroën Connect Nav“ navigaciją, „Mirror Screen“ sąsają su „Apple Car Play“ ir „Android Auto“, „Citroën Connect Box“ paslaugą su atsitikimų ir pagalbos sistemomis bei bevielį išmaniųjų įkrovimą.
  • 20 vairuotojo pagalbos sistemų.

 

SURROUND REAR VISION APLINKOS STEBĖJIMO SISTEMA

„Citroën Berlingo Van“ siūlo inovatyvią technologiją: „Surround Rear Vision“ kamera suteikia neprilygstamą matomumą. Vietoje centrinio galinio vaizdo veidrodėlio sumontuotas 5 colių spalvotas ekranas rodo vaizdą iš dviejų kamerų (viena keleivio veidrodėlyje, kita virš galinių durų). Galima parinkti vieną iš 3 vaizdo režimų.

  • Galinio vaizdo stebėjimas: rodo vaizdą iš automobilio galo, kai važiuojama į priekį.
  • Šoninis vaizdas: vairuotojas, paspaudęs klavišą ant posūkių svirtelės, gali matyti automobilio šoną.
  • Galinė kamera: rodo vaizdą važiuojant atbulomis.

 

CITROËN CONNECT NAV / APPLE CAR PLAY

rimatė navigacijos sistema „Citroën Connect Nav“ atpažįsta komandas balsu ir leidžia skambinti bei valdyti medijos sistemą, neatitraukiant dėmesio nuo kelio. Taip pat čia veikia „TomTom Traffic“ sistema, kuri realiuoju laiku stebi eismo situaciją kelyje. Ji leidžia sužinoti apie arčiausiai esančias dirbtuves, stovėjimo aikšteles ir oro sąlygas.

Išnaudokite visas savo išmaniojo galimybes 8 colių jutikliniame ekrane su „Apple CarPlay“ ir „Android Auto“ funkcijomis. Taip pat naudodami „Mirror Screen“ funkciją galite tiesiogiai mėgautis savo programėlėmis automobilio ekrane.

GRIP CONTROL SU LEIDIMOSI NUOKALNE ASISTENTU

Sukibimo kontrolė su leidimosi nuokalne asistentu sumažina ratų praslydimą ir leidžia kontroliuoti automobilį stačiuose šlaituose. 30 mm didesnė prošvaisa, apsauginė variklio plokštė dugne ir didesni ratai su M+S padangomis suteikia daugiau pasitikėjimo.

 


20 VAIRUOTOJO ASISTENTŲ

 

NAUJAUSIOS KARTOS VARIKLIAI

Dėl lengvos EMP2 platformos ir naujausios kartos našių variklių pagerėjo automobilio dinaminės savybės ir sumažėjo išmetamas CO2 kiekis. Naująjį „Berlingo Van“ galima užsisakyti su:

  • Apdovanojimus skinančiu benzininiu „PureTech 110 S&S“ varikliu su 6 laipsnių mechanine pavarų dėže.
  • 4 dyzeliniais varikliais: „BlueHDi 75“ su mechanine pavarų dėže, „BlueHDi 130 S&S“ su 6 laipsnių mechanine pavarų dėže ir „BlueHDi 130 S&S“ su EAT8 automatine pavarų dėže.

Naujausios kartos EAT8 („Efficient Automatic Transmission“) automatinė 8 laipsnių pavarų dėžė leidžia maloniai vairuoti ilgose kelionėse ir trumpuose kasdieniškuose maršrutuose.

 

SUSIKOMPLEKTUOKITE 


Garantija: 5 metų be ridos apribojimo

Darbalaukio versija